DIVERSE, bl.a. ostindiska föremål, 1900-tal.

46051. DIVERSE, bl.a. ostindiska föremål, 1900-tal.

Figur, ren, snidat trä, Finland, höjd ca 13 cm.
Miniatyrvaser, 4 st, cloissoné.
Figurin, konstmassa, numr. uppl. Rolf Liedberg.
Halssmycke, allmogestil mm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halssmycke, allmogestil mm.

Smärre slitage.

Antal besök: 470