BOKSKÅP, "Krus", Yngve Ekström, Westbergs Möbler AB i Tranås, 1950-tal.

460492. BOKSKÅP, "Krus", Yngve Ekström, Westbergs Möbler AB i Tranås, 1950-tal.

Med vitrin.
Längd 100, bredd 46, höjd ca 188 cm.

Fläckar. Slitage. Repor. Märkne. Fläckar. Fanerskador. Enstaka avslag. Stötskador. Lagningar vid gångjärn vid en dörr. Låshakar saknas delivs på dörrar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med vitrin.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 179