LEKSAKER, 7 st, trä, flertalet röda, 1 st BRIO, 1900-tal.

460482. LEKSAKER, 7 st, trä, flertalet röda, 1 st BRIO, 1900-tal.

Lastbil utan flak, BRIO, höjd 21 cm, längd 37 cm.
Flygplan, märkt "Tre Kronor 4 - 2", höjd 12 cm, längd 39 cm.
Lok med två vagnar, längd 38 cm.
Hundar, ett par, saknas svans och draglina, längd 14 cm.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 759