FRITZ ALTENBURG/HERMAN ÖSTERLUND. Gård. Gåramålning. Olja på papp. Signerad F A och daterad 1929 och Sövröd 2:8. Olja på pannå. Signerad H Österlund (2).

46046. FRITZ ALTENBURG/HERMAN ÖSTERLUND. Gård. Gåramålning. Olja på papp. Signerad F A och daterad 1929 och Sövröd 2:8. Olja på pannå. Signerad H Österlund (2).

21x35 cm respektive 28x35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

21x35 cm respektive 28x35 cm.

Antal besök: 3 364