GJUTJÄRNSGAVLAR till trädgårdssoffa, ett par, 1800-tal.

460453. GJUTJÄRNSGAVLAR till trädgårdssoffa, ett par, 1800-tal.

Vitmålade. Utformade som grenar. Höjd 86 cm. Djup 55 cm.

Kraftigt slitage och rostangripna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 035