OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Osbyholms slott. Gåramålning. Olja på papp. Signerad J Björklund och daterad 20/3 1902.

46044. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Osbyholms slott. Gåramålning. Olja på papp. Signerad J Björklund och daterad 20/3 1902.

34x45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

34x45 cm.

Antal besök: 1 715