Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
FRITZ ALTENBURG. Rorsvirkesgård. Gåramålning. Olja på papp. Signerad F Altenburg och daterad 1916.
46042. FRITZ ALTENBURG. Rorsvirkesgård. Gåramålning. Olja på papp. Signerad F Altenburg och daterad 1916.
37x54 cm.
Något smutsig.
Gör en kostnadsfri värdering!
37x54 cm.
Något smutsig.
Garpenhus Auktioner
2 039