BROSCH, silver, Hans Hansen, Danmark samt BROSCH Lea Stein, Frankrike.

46040. BROSCH, silver, Hans Hansen, Danmark samt BROSCH Lea Stein, Frankrike.

Längd 7,5 - 8,5 cm.

Bruksslitage.
Lea Stein broschen har några repor samt något skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 7,5 - 8,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 346