KÖKSSOFFA, Sverige tidigt 1900-tal.

460372. KÖKSSOFFA, Sverige tidigt 1900-tal.

Kökssoffa med senare grön bemålning och förvaringsutrymme under sitsen, längd 180 cm, djup 53,5 cm, höjd 94 cm.

Bruksslitage och ett ben med mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 11 534