OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning, möjligen Frankrike, signerad.

460359. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning, möjligen Frankrike, signerad.

Rumsinteriör med 2 kvinnor, ca. 15x11 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar, gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 594