TAKLAMPA, Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft.

460355. TAKLAMPA, Uno och Östen Kristiansson, Luxus, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 40 cm, senare upphängning med justerbar längd medföljer.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 434