PARTI KAMEROR 5 st, bla Paillard Bolex B8.

460348. PARTI KAMEROR 5 st, bla Paillard Bolex B8.

Bestående av; Paillard Bolex B8, Bilora Standar box, Zeiss Ikon Nettar, Yashica Minister-700 och Kodak No 2-A Folding Autografhic Brownie.

Slitage och skador, ej genomgågna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 121