BORIS OTTENBERG. Landskap med väg, olja på duk, signerad samt daterad 1944.

460307. BORIS OTTENBERG. Landskap med väg, olja på duk, signerad samt daterad 1944.

Ca 70 x 71 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 70 x 71 cm.

Fläckar.

Antal besök: 860