KONSTGLAS, 4 delar, Ulrica Hydman-Vallien, P Carlsson.

460298. KONSTGLAS, 4 delar, Ulrica Hydman-Vallien, P Carlsson.

Vinglas "For You" Kosta Boda höjd 19 cm.
2 vinglas Ulrica Hydman-Vallien signerade höjd ca 24,5 cm.
Skål signerat "P... Carlsson 2000" 24,5 x 24,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 568