Vinglas "For You" Kosta Boda höjd 19 cm. 2 vinglas Ulrica Hydman-Vallien signerade höjd ca 24,5 cm. Skål signerat "P... Carlsson 2000" 24,5 x 24,5 cm.
Obetydligt slitage.