SIMON ÖQVIST. Kvinnostudie, blandteknik, signerad och daterad -92.

46028. SIMON ÖQVIST. Kvinnostudie, blandteknik, signerad och daterad -92.

41 x 28,5 cm.

Ej examinerad ur ram. ett stifthål i högra hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 28,5 cm.

Antal besök: 2 276