MUNKBORD, samt stol, ek, 1900-tal.

460252. MUNKBORD, samt stol, ek, 1900-tal.

Munkbord, längd och bredd 60, höjd 70 cm
Munkstol, bredd 60, höjd 81 cm, dyna medföljer.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 233