BORDSFOTOGENLAMPOR varav 1 elektrifierad, 3 st, metall/glas, 1800/1900-tal.

460241. BORDSFOTOGENLAMPOR varav 1 elektrifierad, 3 st, metall/glas, 1800/1900-tal.

Höjd mellan 48 och 53 cm.

Slitage metall, ett lamphus med sprickor, en kupa med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd mellan 48 och 53 cm.

Antal besök: 271