SERVISPORSLIN, 8 delar, Gustavsberg, Willow Burslem-England.

460198. SERVISPORSLIN, 8 delar, Gustavsberg, Willow Burslem-England.

Ovalt fat märkt "Meissen Germany" längd 27 cm.
Skål gustavsberg diameter 27,5 cm.
2 terriner höjd 20 och 25 cm.
4 uppläggsfat Willow, Rörstrand m.m längd 25, 38, 44 och 54 cm.

Skador, sprickor, bägge terriner med omfattande skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 terriner höjd 20 och 25 cm.

Antal besök: 876