Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
PARKER HAGARTY. troligen, Skotskt landskap, olja på duk, sign och daterad 1881.40x30 cm.
460194. PARKER HAGARTY. troligen, Skotskt landskap, olja på duk, sign och daterad 1881.40x30 cm.
40 x 30 cm.
krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 30 cm.
krackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
395