ELASTOLIN Westernfigurer, några LINEOL. Totalt cirka 30delar. 1930 -1950-tal.

460187. ELASTOLIN Westernfigurer, några LINEOL. Totalt cirka 30delar. 1930 -1950-tal.

Alla utom en 7,5 cm serie.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Alla utom en 7,5 cm serie.

Skador.

Antal besök: 771