FÅTÖLJER ett par i bok och läder 1970-tal, troligen Norge.

460140. FÅTÖLJER ett par i bok och läder 1970-tal, troligen Norge.

Stomme av mörkbetsad och formböjd bok, fast klädsel i brunt djuphäftat skinn.
Bredd 62, djup 60, höjd 80 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 449