SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1800-talets slut.

460098. SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1800-talets slut.

Förgylld och bronserad. Skuren dekor. Två ljuspunkter. Ca 68 x 62 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Omarbetad från spegel. Senare glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 287