Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
LARS ELIASSON. Motiv från Österlen, olja på pannå, otydligt signerad.
460066. LARS ELIASSON. Motiv från Österlen, olja på pannå, otydligt signerad.
16x22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
16x22 cm.
Garpenhus Auktioner
3 865