GOLVVAS, Bay Keramik, Tyskland, 1900-talets tredje kvartal.

460033. GOLVVAS, Bay Keramik, Tyskland, 1900-talets tredje kvartal.

Abstrakt motiv. Etikettmärkt Bay Keramik. Märkt West-Germany 666-40.
Höjd 40 cm.

Bruksslitage, krakelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Bruksslitage, krakelyr.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 492