SYBORD teak och rotting 1960-tal.

460024. SYBORD teak och rotting 1960-tal.

Liten byrå med skiva av teak och benställning i bok. Skivan med klaffar, en låda med dragbeslag i mässing och fackinredning, samt garnkorg i rotting.
Längd 60 (93), bredd 37, höjd 60 cm.

Skivan med omfattande slitage.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 844