OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Spring time Whiteley wood", olja på duk, signerad.

460021. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Spring time Whiteley wood", olja på duk, signerad.

40 x 29 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 29 cm.

Lagning.

Antal besök: 714