KAPPA, minkbit, stlk ca 38, 1900-talets andra del.

459959. KAPPA, minkbit, stlk ca 38, 1900-talets andra del.

Rygglängd ca 100 cm. Ärminnerlängd ca 38 cm.

Bruksslitage, ställvis kraftigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 223