BONBONJÄR, rött glas, mässingsinfattad, handmålad, tidigt 1900-tal.

459919. BONBONJÄR, rött glas, mässingsinfattad, handmålad, tidigt 1900-tal.

Höjd 12 cm.
Diameter 15 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.
Diameter 15 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 630