HÖG SKÄNK 'Florens', teak, Nils Jonsson, Troeds, 1950/60-tal.

459912. HÖG SKÄNK 'Florens', teak, Nils Jonsson, Troeds, 1950/60-tal.

Skänk i teak med sex utvändiga lådor
Bredd 170 cm
Djup 42 cm
Höjd 103,5 cm.

Bruksslitage i form av små repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 170 cm
Djup 42 cm
Höjd 103,5 cm.

Antal besök: 3 617