SKÅL, glas, troligen signerad G S -70.

459887. SKÅL, glas, troligen signerad G S -70.

Diameter 22,5 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22,5 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 362