TAVLA,"Lejonungar" samt KASSASKRIN.1900-talets mitt.

45988. TAVLA,"Lejonungar" samt KASSASKRIN.1900-talets mitt.

Signerat tryck inramat i oval sekelskiftesram, 53X66 cm, samt skrin vitmålat med metallbeslag 30X22X18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 732