459852. MUSIKANLÄGGNING, 5 delar, Denon + Bowers & Wilkins, 2000-tal.
Förstärkare, Denon, DRA-585RD.
DVD-spelare, Denon, DVD-2200.
CD-spelare, Denon, DCM-360.
Högtalare, ett par, B&W = Bowers&Wilkins, DM305, 120W.
Medföljer fjärrkontroller och kablage.
Enligt uppgift fungerande.
Visst slitage.