MUSIKANLÄGGNING, 5 delar, Denon + Bowers & Wilkins, 2000-tal.

459852. MUSIKANLÄGGNING, 5 delar, Denon + Bowers & Wilkins, 2000-tal.

Förstärkare, Denon, DRA-585RD.
DVD-spelare, Denon, DVD-2200.
CD-spelare, Denon, DCM-360.
Högtalare, ett par, B&W = Bowers&Wilkins, DM305, 120W.
Medföljer fjärrkontroller och kablage.

Enligt uppgift fungerande.
Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

DVD-spelare, Denon, DVD-2200.
CD-spelare, Denon, DCM-360.

Enligt uppgift fungerande.
Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 046