KARAFFER samt VAS, 3 delar, glas, bland annat Åfors, 1900-tal.

459846. KARAFFER samt VAS, 3 delar, glas, bland annat Åfors, 1900-tal.

2 karaffer
vas
Höjder mellan 20,5 - 32 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 karaffer
vas
Höjder mellan 20,5 - 32 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Antal besök: 556