SKÅP, allmogemålat, daterad 1831.

459694. SKÅP, allmogemålat, daterad 1831.

Längd 82, bredd 32, höjd 95 cm.

Träskador, kompletterat, dörrlås griper inte samt färgbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 572