PALL, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

459689. PALL, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

Höjd 43.5 cm. Formpressad sits av teak.

Skador. Stöt- och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador. Stöt- och slagmärken.

Antal besök: 5 004