GINO MANCA. Trädgårdsfontän, för Bertils konststen.

459679. GINO MANCA. Trädgårdsfontän, för Bertils konststen.

Konststen, sockel i cement. Total höjd 106 cm, bottendiameter 35 cm.
2 delar, signerad.

Slitage och färgbortfall.

Gino Manca (1920–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

2 delar, signerad.

Slitage och färgbortfall.

Gino Manca (1920–1985)

Antal besök: 1 862