FRAGMENT FRÅN BERLINMUREN, 1900-tal.

459677. FRAGMENT FRÅN BERLINMUREN, 1900-tal.

Del av Berlinmuren monterad med liten Trabant, ett mynt samt ett fotografi. Souvenir tillverkad efter Berlinmurens fall den 9 november 1989.

Bruks samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 1 258