SOFFGRUPP, 4 delar, Chippendale, 1900-tal.

459644. SOFFGRUPP, 4 delar, Chippendale, 1900-tal.

Soffa. Längd 180 cm. Djup 75 cm. Rygghöjd 83 cm
Fåtöljer. Bredd 74 cm. Djup 75 cm Rygghöjd 83 cm
Bord, Längd 115 cm. Bredd 60 cm. Höjd 62 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 641