SERIETIDNINGAR, Tarzan, Hopalong cassidy, Vilda Västern, mfl, 1960-70 talet.

459599. SERIETIDNINGAR, Tarzan, Hopalong cassidy, Vilda Västern, mfl, 1960-70 talet.

Tarzan ca 37 st 60-talet.
Tarzan ca 80 st 70-talet.
Hopalong Cassidy, nr 1,2,3,4,5, 1952.
Hopalong Cassidy, nr 1,2,3,4,5,6,7,8,10,12, 1953.
Vilda Västern 1956, nr 1-10, 12,14-21,24,25,30.
VästernTidningar, Djungelserien, mfl 1960-70 tal.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tarzan ca 37 st 60-talet.
Tarzan ca 80 st 70-talet.

Bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 4 154