MANSCHETTKNAPPAR 1 par, silver, Sigurd Persson, Stockholm, 1987.

459590. MANSCHETTKNAPPAR 1 par, silver, Sigurd Persson, Stockholm, 1987.

Med ask.
Yttre dekor, sten inkl silverinfattning, ca 22 x 17 mm.

Bruksslitage. Naturliga nagg på sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ask.

Antal besök: 444