OKÄND KONSTNÄR, VERKSAM 1800-TALETS SLUT. Olja på duk, signerad W P Hallyer.

45956. OKÄND KONSTNÄR, VERKSAM 1800-TALETS SLUT. Olja på duk, signerad W P Hallyer.

"Highland cattle". 50x77 cm.

Smärre defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Highland cattle". 50x77 cm.

Smärre defekt.

Antal besök: 1 308