Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4 stycken, mahogny med svärtade detaljer, 1880-tal.
459490. STOLAR, 4 stycken, mahogny med svärtade detaljer, 1880-tal.
Omstoppade.
Smärre skador på benen.
Gör en kostnadsfri värdering!
Omstoppade.
Smärre skador på benen.
Helsingborgs Auktionskammare
209