ANNA JULIA KOCKUM. olja på duk, signerad och daterad 1884.
459467. ANNA JULIA KOCKUM. olja på duk, signerad och daterad 1884.
47 x 64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 64 cm.
Herrljunga Auktionsverk
1 079