STOLAR, 6 st, rosa tyg, 1800-tal.

459436. STOLAR, 6 st, rosa tyg, 1800-tal.

Höjd 94 cm.
Bredd 45 cm.
#459423
#459431.

Visst träslitage.
Stabila.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 cm.
Bredd 45 cm.
#459423
#459431.

Visst träslitage.
Stabila.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 143