HERTHA HILLFON (1921-2013). Skulptur, chamotterat stengods, 1960-tal.

459433. HERTHA HILLFON (1921-2013). Skulptur, chamotterat stengods, 1960-tal.

Delvis glaserad i vita toner. Signerad Hillfon. Höjd 41 cm.

Produktionssprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Produktionssprickor.

Antal besök: 1 175