ÄGGKOPPAR, 6 st samt TOASTSTÄLL, teak, 1900-talets andra hälft.

459415. ÄGGKOPPAR, 6 st samt TOASTSTÄLL, teak, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 5-7 cm.

Slitage. Fläckar. En kopp med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 5-7 cm.

Antal besök: 1 083