BOKVERK, 55 volymer, bibliofiupplaga, August Strindberg samlade skrifter, Albert Bonniers förlag, Stockholm, 1910/20-tal.

459402. BOKVERK, 55 volymer, bibliofiupplaga, August Strindberg samlade skrifter, Albert Bonniers förlag, Stockholm, 1910/20-tal.

Halvfranska band.
Höjd på böckerna 24 cm.

Slitage och skador på band/torkat skinn, sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halvfranska band.
Höjd på böckerna 24 cm.

Antal besök: 550