VÅG, metall/plåt, EKS, 1900-talets andra hälft.

459349. VÅG, metall/plåt, EKS, 1900-talets andra hälft.

Orangefärgad plåt. Lös plastbehållare. Upp till 12 kg.
Längd 29 cm.
Bredd 18 cm.
Totalhöjd 11,5 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29 cm.
Bredd 18 cm.
Totalhöjd 11,5 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 792