OKÄND KONSTNÄR. Kvinna vid vatten, olja på duk, signerad.

45932. OKÄND KONSTNÄR. Kvinna vid vatten, olja på duk, signerad.

52 x 67 cm.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 67 cm.

Repor, slitage.

Antal besök: 1 340