PÄLSBOLERO, räv, 1900-talets senare del.

459301. PÄLSBOLERO, räv, 1900-talets senare del.

Rygglängd 41 cm. Ärmlängd 30 cm. Halsduk, räv medföljer.
Knytning med skinnband i framkant. Läder på insidorna av ärmarna.

Bruksslitage. Nött i nacke. Enstaka nötning på halsduken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 669